Ambasadors

Chtěl by ses také stát součástí našeho jógového projektu? Ozvi se mi na karma@karmapassion.com 🙂

Judita Berková– lektorka jógy
“Naše tělo je velmi moudré. Skrze něj se můžeme dostat k odpovědím, které bychom hlavou nevymysleli.”  Judita Berková
 
Judita Berková je certifikovaná lektorka jógy. Jógu intenzivně praktikuje od roku 2010. Učí jógu v Praze ve své jógovně v malých skupinách a v Euforii.cz ve velkých. Prošla přes sólovou dráhu baletky a tanečnice, přes vyučování aerobiku v USA, až k józe, do které se bezhlavě zamilovala. Autorka intenzivního jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kruzu POSELSTVÍ ÁSAN a meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA. Spoluzakladatelka projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tančení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech (Přirozená antikoncepce a vědomé milování a Cesta Extáze), které se zaměřují na moudrost těla a život plný radosti a lehkosti. Vede ženské kruhy, meditace a ze všeho nejvíce žije jógou. Spolu s Juditou si můžete zacvičit jógu i prostřednictvím jejích webových stránkek: http://www.yogalifehappylife.cz
 
Ana Barr – lektorka jógy z Bali
Naší další krásnou ambasadorkou a kamarádkou je Vámi všemi obdivovaná Ana Barr. Můžete jí na našich fotografiích a jógamatkách vidět nejčastěji.
Ana se józe věnuje více jak deset let a posedni 2 roky je na slunném Bali i lektorkou jogy. Několikrát týdně se věnuje surfovaní a její oblíbené vinyása józe. Pokud jí to čas i vlny dovolí, tak vyráží se svým surfem na moře i dvakrát denně. Mezi její další vášně patří potápění a cestovaní. Ana se snaží dbát na zdravý životní styl a je nám velkou inspirací s jejím kouzelným úsměvem na tváři. 🙏🧚‍♀️♥️🌸😍🧘‍♀️🏄‍♀️
Osobni motto: Go with a flow.
 
 
Šárka Poláková – energická lektorka jógy z Prahy alias Pragueyogagirl, jak ji můžete znát z jejího instagramového účtu 

“Okamžik, kdy jóga vstoupila do mého života, byla i zároveň chvíle, kdy jsem věděla, že zůstane navždy. Má rozlítaná mysl se časem zklidnila, změnilo se mé tělo a já záhy zjistila, že se chci józe věnovat naplno, jak fyzicky tak duševně, jak ve volném tak profesním čase.

Po vystudování jógové akademie jsem do toho skočila se vším všudy. Mé veřejné lekce můžete navštívit v pražských Energy studiích. Vedu lekce office yogy přímo ve firmách a nejraději mám individuální přístup soukromých hodin. Věnuju se převážně vinyasa józe a ashtanga józe.

Jóga je pro mne dar, který miluju předávat dál, ať už prostřednictvím svého života či lekcí. Je to jedna z mých životních lásek, která mi obrátila život naruby. Je to cesta, po které jsem se rozhodla vydat azatím toho ani jedinkrát nelitovala.”

Jana Moravíková – lektorka jemné jógy z Prahy

Proč zrovna jóga? Protože v józe se nemusí nic. Skutečně nic. V józe se jenom může a může se naopak zcela všechno! Jóga je způsob, jak se ráno dostat z postele a také způsob, jak se do ní večer vrátit. Je to způsob, jak proplout dnem. Pomocí jógy se dá uklidit si v hlavě a také v celém těle.

Jsem snílek a miluji dezerty. Lektoruji jógu, a stále se vzdělávám. Vedle PhD. studia se aktivně věnuji lezení a všemu co k němu patří, včetně spaní pod hvězdami a cestování do dálných, a ne tak dálných krajin. Miluji dobré jídlo, luční květiny a sobotní rána. Nejsem ranní ptáče a nejsem ani večerní sova. Zvýšit tep mi dokáže myšlenka na espresso a dort.

Věnuji se jemné józe a jemně dynamickým stylům jógy vhodným pro aktivní sportovce, ať už pro kompenzaci nebo relaxaci. Jógu se mnou si můžete v současné době vyzkoušet v Yoga Mija studiu (http://www.yogamija.com/). Pokud preferuješ koukání na jógu před jejím cvičením, můžeš mě navštívit na instragramu: https://www.instagram.com/jaja.mo/

Kateřina Hilerová – lektorka ashtanga jógy ze studia Sedmé Nebe
“Jóga si mě našla kolem roku 2010 a po postupném lehkém oťukávání jsem se do ní zamilovala .” V životě jsem se více, či méně intenzivně věnovala mnoha sportům, ale průběžně jsem zjistila, že jóga, jako jediná mi dělá dlouhodobě dobře na těle i na duchu.
 
Díky fantastickému učiteli Láďovi Pokornému, kterého jsem potkala, a jehož lekce stále navštěvuji, jsem objevila krásu a kouzlo propojení jógových pozic s dechem, plutí a radost během lekce i po ní a pocit životní energie a radosti z pohybu . Když jsem se pak začala věnovat Ashtanga józe každodenně – opět díky úžasným učitelům Kino MagGregor a jejímu muži Timu Feldmannovi, všechno začalo dávat ještě hlubší smysl. Bylo mi jasné, že mám v rukách (nohách i zbytku těla) něco úžasného, co bych ráda předávala dál. Doufám, že i vy na mých lekcích zjistíte, že jóga je pohyb, při kterém se člověk zapotí, „zamaká si“, ale díky hlubokému dýchání a koncentraci odchází plný síly a energie.

Alice Joštová – lektorka jógy ze studia yogAlive
Poprvé jsem se s jógou setkala před 6 lety při svém pobytu v jihovýchodní Asii a byla to láska na první pohled. Nejvíce mě na tom fascinuje fakt, že nejde jen o prosté cvičení, ale i filozofii a že je to záležitost tzv. na celý život, neboť člověk nikdy nedosáhne při praktikování asán či dechových cvičení dokonalosti. Vždy je co zlepšovat a na čem pracovat a to je přeci velká výzva.  Na svých lekcích se zaměřuji zejména na pochopení a práci s tělem, na jeho limity i možnosti a na to, aby se člověk na své tělo maximálně soustředil, ať už půjde o jemné protahování či dynamičtější cvičení a aby tak svou mysl koncentroval na přítomný okamžik. Protože my opravdu žijeme “tady a teď”.

 

Markéta Blechová – lektorka jógy 
První setkání s jógou proběhlo v době vysokoškolského studia, kdy jsem jógu navštěvovala jako volitelný předmět. Vždy jsem byla energická a temperamentní, proto jsem s velkým nadšením lektorovala aerobik, bodystyling, spinning,..  Pomalé formy cvičení mě vůbec nebavily. Jógu jsem si ale rychle oblíbila nejen pro ásanovou praxi, ale právě pro závěrečnou relaxaci.
Jóga je pro mě velkým učitelem. Díky ní mohu nejen cvičit a kažkou lekcí pracovat sama na sobě, ale neustále objevovat něco nového. Učím se vnímat sama sebe a svět kolem s každým malým detailem…
Právě relaxace a meditace pokládám za velmi důležité. V dnešní uspěchané době, kdy je kladen stále větší důraz na výkon jsou relaxace to nejlepší, co můžeme každý sám pro sebe udělat.